14 Maja 2021

Mateusz Czerniawski wygrał czasówkę Podhale Tour!

Na kultowej trasie zawierającej słynny podjazd do Harkabuza, zorganizowano w dn. od 25 kwietnia do 8 maja, korespondencyjne zawody w jeździe indywidualnej na czas. W czasówce wzięło udział 15 uczestników a najszybszy okazał się Mateusz Czerniawski, który trasę 24,6 km. pokonał w doskonałym czasie 42 min i 1 sekundę. Tuż za nim uplasował się Dariusz Kwiatkowski a miejsce trzecie wywalczył Bolesław Kasperek. Wszystkim uczestnikom gratuluję osiągniętych rezultatów, nagrody dla pierwszej trójki w postaci medali zostaną wręczone 3 lipca podczas ceremonii dekoracji uczestników Maratonu rowerowego Podhale Tour w Spytkowicach.

Jednocześnie przypominam, że trwają zapisy do Maratonu Podhale Tour, są jeszcze wolne miejsca, więc warto rozważyć podjęcie wyjątkowego wyzwania jakim jest udział w tej imprezie. Zaznaczam, że są do wyboru dwie opcje: MEGA 195km i GIGA długości 315 km i 4550 metrów przewyższenia. Bardzo ciężkie wyzwanie i tylko dla ambitnych, pokonanie tego dłuższego dystansu przez kolarskiego amatora, w limicie czasowym to niesamowita nobilitacja, to jest jak mistrzostwo świata dla wytrawnego wyczynowca.